Vi er Grandhood. Vil du være med?

Du kan enten skrive på hello@grandhood.dk eller ringe på + 45 50 28 33 11 .


Jon Lieberkind

Founder and CEO

jon@grandhood.dk


Jens Kam Christensen

CPO & Founder

jens@grandhood.dk


Mathias Bredkjær

CFO & Founder

mathias@grandhood.dk


Jonas Micela Catalin

CTO

jonas@grandhood.dk


Eric Crosby

Head of Asset Management

eric@grandhood.dk


Lars Damgaard

Product Manager

lars@grandhood.dk


Toke Ivø

Lead backend developer

toke@grandhood.dk


Erum Awan

Lead app developer

erum@grandhood.dk


Stefania Barabas

Frontend developer

stefania@grandhood.dk


Xudong Song

Software Engineer & Quant

xudong@grandhood.dk


Victor Ipsen Pedersen

Marketing specialist

victor@grandhood.dk